Servis a opravy monitorů Plzeň

Černá obrazovka nebo jiný problém? S monitorem se může stát mnoho věcí, ty však nejsou problém, pokud využijete kvalitní servis. My v Time4IT poskytujeme díky několikaleté praxi perfektní služby.

Problém s Vaší obrazovkou objevíme do 24 hodin. Potom Vás kontaktujeme, abychom Vám sdělili, kde je problém a výši celkových nákladů opravy. O provedení opravy se potom rozhodnete sami.

Kontaktujte nás nebo na 734 269 990 nebo na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Najdete nás v Plzni, kde také provádíme svoz zdarma. Pokud nejste z Plzně, nezoufejte. Jistě oceníte rychlý svoz zařízení v rámci celého Plzeňského kraje. Stačí vybrat servis ve Vaší lokalitě a řídit se instrukcemi.

·         servis Klatovy

·         servis Stříbro

·         servis Rokycany

·         servis Přeštice

·         servis Tachov

·         servis Nýřany

·         servis Sušice

·         servis Dobřany

·         servis Domažlice

·         servis Horažďovice

Potřebujete-li servis jiného zařízení, stačí vybrat z níže uvedených:

Potíže s monitorem občas zastihnou každého uživatele počítače. Pokud takový problém potkal i vás, tak od těchto starostí je k dispozici profesionální oprava monitorů Plzeň s dlouholetou tradicí.

Díky individuálnímu přístupu dokážeme vyhovět každému zákazníkovi a vyřešit potíže již do 24 hodin s tím, že zákazník se dozví ještě před opravou, v čem spočívá problém i jaká by byla cena opravy. S našimi službami se můžete spolehnout na odbornost a zkušenosti a svěřit nám bez obav vaše zařízení.